Yaşam
‘Taş, Kağıt, Makas’ dizisinin çekimleri başladı
![](https://habersoke.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/tas-kagit-makas-dizisinin-cekimleri-basladi-RRdezIQh-780x470.jpg)
Kanal D’nin yeni dizisi ‘Taş, Kağıt, Makas’ın çekimleri başladı. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan, senaryosunu ise Uğraş Güneş yazıyor.
Dizide Ekin Koç, hipertimezi hastalığı (hipertimezi: olağanüstü hafıza yeteneği) hastası olan Umut karakterini canlandıracak; Serra Arıtürk ekranda ‘Alev’, Ozan Güven ‘Harun’ ve Burak Yörük ise ‘Fecir’ rolünde yer alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan İtimat ve Burak Yörük’ün yanı sıra; Hande Ataizi, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi isimler var.
‘Taş, Kağıt, Makas’ yakında Kanal D’de yayınlanacak.