Yaşam

Neden Bu Hafta Yargılama Yok? Yeni Yargı Bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kıyamet dizisi son zamanların en bilinen yapımları arasında yer almaktadır. Her bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturan heyecanlı yapım nefes nefese takip ediliyor. Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Yargı dizisinin 23 Nisan’da Kanal D’de yayınlanmaması dikkat çekti. Dizinin hayranları konu hakkında araştırma yapmaya başladı. Öyleyse neden Yargı yok? Yargının yeni bölümü ne zaman?

Tüm soruların cevapları içeriğimizde…

19 Eylül 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Yargı, ekranların fenomen dizilerinden biri oldu.

Her hafta seyircisine heyecan ve aksiyon dolu dakikalar yaşatan dizi hem konusu hem de başarılı oyuncu kadrosuyla beğeni topluyor.

Ay İmal’in Yargısı’nın başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Ugancıoğlu’na Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak ve Uğur Aslan eşlik ediyor.

Pazar günleri seyirci karşısına çıkan Kıyamet dizisi bu hafta Kanal D yayın akışında yer almadı. Dikkat çeken konu hakkında araştırmalar başladı.

Neden Yargılama Yok, Neden Yayınlanmıyor?

Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı Kıyamet dizisinin 23 Nisan Pazar günü Kanal D’de yayınlanan yayınında yer almaması merak uyandırdı. Ünlü dizinin Ramazan Bayramı nedeniyle yayınlanmadığı düşünülüyor.

Aynı gün ve saatte Beni Bekle Sevgili adlı yapım ilk kez TV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak.

Yargının Yeni Dairesi ne zaman?

Kıyamet dizisi nihayet 16 Nisan’da 61. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin gündemden düşmeyen yeni bölümü Kıyamet’in 30 Nisan Pazar günü yayınlanacağı düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu