Haber

CHP İzmir İl Başkanlığı’nın Bayraklı’da İkinci Fener Alayı İktidara Yürüyoruz

KERİM UĞUR

CHP İzmir İl Başkanlığı’nın “İktidara yürüyoruz” sloganıyla başlattığı fener alayının ikincisi, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere sayılı günler kala. bayraklı Coşkulu yürüyüşün ardından konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Heyecanımız ve coşkumuz büyük çünkü gücümüze çok az kaldı. Gücümüz, milletin gücü çok kısa ve biz kazanacağız. gönüllerde taht kurmaya devam edecek. Öfke değil, nefret değil sevgi kazanacak.” “Kötü değil, iyi kazanacak” dedi.

CHP İzmir İl Başkanlığı’nın “İktidara yürüyoruz” sloganıyla geçtiğimiz Salı akşamı ilkini düzenlediği yürüyüşün ikincisi dün yapıldı. bayraklı ‘da yapıldı. Yürüyüşe CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’un yanı sıra milletvekilleri, milletvekili adayları, ilçe başkanları ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Manavkuyu ​​Mahallesi’nden başlayıp Zeki Müren Parkı’nda sona eren yürüyüşte vatandaşlar ve partililer, “Birlikte kazanacağız”, “Halkın ümidi Kılıçdaroğlu”, “Hak, hukuk, adalet”, “Biz milletin askeriyiz” dediler. Mustafa Kemal”, “Gün gelecek, Devir dönecek, AKP halka hesap verecek” sloganları attılar.

AKP SEÇİM DAİRESİ ÖNÜNDE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Polis ekipleri, kortejin yürüyüş güzergahı üzerinde bulunan AKP İzmir Milletvekili Adayı Eyyüp Kadir İnan’ın seçim bürosu önünde güvenlik önlemi aldı. Seçim bürosu önünden geçerken iki partinin araçlarından seçim müziği çalındı ​​ve partililer sloganlar attı.

SOYER: HEYECANIMIZ, HEYECANIMIZ BÜYÜK, ÇÜNKÜ GÜCÜMÜZDE AZ KALDI”

Yürüyüş Zeki Müren Parkı’nda son buldu. Yürüyüşün ardından konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Heyecanımız, coşkumuz büyük, çünkü gücümüz çok az. Gücümüze, milletin gücüne çok az kaldı, biz kazanacağız. Çocuklarımız kazanamayacak.” işsiz kalsın karınları doysun özgür müreffeh bir ülke için çok az ama bu son üç gün çok kıymetli kalp yapmaya devam edeceğiz öfke değil nefret değil sevgi kazanacak kötülük değil yeterlik .Bu ülkenin erdemli ve güzel insanları kazanacak Hep birlikte kazanacağız.Kapalı sanınca ne oluyor, Islak imza atılınca, ilçe seçim kuruluna gidince, oradan YSK’ya gönderilince. , asla bırakmayacaksın, sonuna kadar koruyacağız ve kazanacağız” dedi.

“HER OYUN, HER KUTUNUN SAHİBİ OLACAĞIZ”

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “Üç gün uyumayacağız, yorulmayacağız, çalışacağız. Hep hile yapacaklarını söylüyorlar. Pazar günü her oyuna, her sandığa sahip çıkacağız. Yapmayacağız. Tek bir oy bile boşa gitsin, bu seçimin büyük olduğuna inanıyoruz, “Farklı bir şekilde kazanacağız. Bu seçim kalp yapanlar ile taş atanlar arasındadır. Gönül yapanlar bu seçimi kazanacak.”

“BİZ KAZANDIK”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdal Sandal, “Bir şey biliyorum, onu anlatmak istiyoruz. Kazanıyoruz” dedi.

“KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ”

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, şunları söyledi:

“Kadının özgürlüğü, gençliğin umudu için 14 Mayıs Demokrasi Bayramı’nı hep birlikte kutlayacağız. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapacağız.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

haber-tosya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu